• Genel Bakış
  • Ürünler
  • S.S.S

Hayatın hepimiz için hem güzel hem de kötü sürprizleri var.

Kendinizin, ailenizin ya da çalışanlarınızın geleceğini hayat, kritik hastalık, işsizlik sigortaları ve birikim sağlayan ürünler ile bugünden güvenceye alın, risklere karşı her zaman hazırlıklı olun.

Vergi Avantajı Hesaplama

Sigorta ürünlerinde vergi avantajından faydalanabileceğinizi biliyor musunuz? Ödediğiniz aylık prim tutarına göre hak ettiğiniz bu avantajı kaçırmayın.

Genel Bakış

Hangi hayat sigortası ürününü almalıyım?

Sigorta ürünleri arasında tercih yaparken ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. İhtiyacınız para biriktirmek, risklere karşı korunmak ya da ikisi birden olabilir. Tüm bu ihtiyaçlara özel bir ya da birden fazla ürün seçebilirsiniz.

  • Vergi avantajından faydalanın.

  • Anlaşmalı sağlık kuruluşlarından indirimli yararlanın.

  • Acil durumlardaücretsiz ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti alın.

  • Anadolu Sigorta konut, kasko ve sağlık poliçelerinde %35’a varan indirim kazanın.

  • Seçeceğiniz ürüne göre;otomatik yenileme hakkı, farklı teminat tutarları içeren paket alternatifi gibipek çok imkândan faydalanın.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayat sigortası, sigorta şirketinin belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşam kaybı, kritik hastalık, işsizlik, tam ve kalıcı sakatlık gibi durumlarda belirlenen kişilere veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması halinde sigortalıya sigorta bedelini ödediği sigorta türüdür.
Hayat sigortaları başınıza beklenmedik bir olay gelmesi durumunda, sizi ve sevdiklerinizi güvenceye almasının yanı sıra birikim yapmanıza da olanak sağlar.
İhtiyaçlarınıza ve gelecek beklentilerinize en uygun sigorta ürününü kolayca bulun.

Birikim yapmak ve/veya hayatta karşılaşılabilecek çeşitli risklere karşı teminat sahibi olmak isteyen herkes hayat sigortasından yararlanabilir. Teminat türüne ve seçeceğiniz ürüne göre bazı ürünlerde sağlıklı olma koşulu ya da yaş sınırı aranabilir.

İhtiyacınıza yönelik seçeceğiniz hayat sigortası ile hayatta kalma, yaşam kaybı, kritik hastalıklara yakalanma, kaza sonucu yaşam kaybı, kaza ya da hastalık sonucu tam/kısmi ve kalıcı sakatlık, tedavi giderleri, gelir kaybı, gündelik tazminat, istemdışı işsizlik, geçici sakatlık ve hastaneye yatırılma gibi dönüşümlü iş göremezlik teminatlarına sahip olabilirsiniz.
Teminatlarınız seçeceğiniz ürüne ve sözleşmenize göre değişebilir.

Dilediğiniz kişinin hayatını, yaşam kaybı veya hayatta kalma ihtimallerine karşı sigorta ettirebilirsiniz. Ancak, sigortalının hayatının devamında lehtarın maddi veya manevi menfaatinin bulunması gerekir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

1 : 00 AM

Hour
Minutes
AM PM
1 2
00 05
SET